Menu

Nasza historia

Unizoo – z miłości do zwierząt

2018 rok. To właśnie wtedy powstał nasz sklep zoologiczny Unizoo. Jednak myśl o jego stworzeniu zakiełkowała w naszych głowach dużo wcześniej. Koncepcja dostarczania innym wielbicielom czworonogów najlepszych karm i akcesoriów zrodziła się w wyniku doświadczeń zakupowych w innych sklepach. Zacznijmy jednak od początku.

Założyciel Unizoo to właściciel kota Izi. Chcąc zapewnić swojemu pupilowi jak najlepszą opiekę, postanowił zamawiać wyłącznie karmę z najwyższej półki jakościowej. I zawsze napotykał na problemy. Trudno było mu zweryfikować składy poszczególnych produktów, a pytania kierowane do pracowników sklepów kończyły się wymijającymi odpowiedziami. Z czego to wynikało? Przede wszystkim z niewiedzy właścicieli i pracowników sklepów zoologicznych – wychodzą oni z założenia, że to klient powinien wiedzieć wszystko na temat tego, jaką karmę wybrać. Są w stanie sprzedać seniorowi rasy York karmę tylko dlatego, że „ma małe granulki”. To jednak nie wystarczy.

Właściciel Izi postanowił więc stworzyć miejsce dla wszystkich wielbicieli czworonogów, w którym nie tylko znajdą oni najlepszą karmę, ale też zyskają pełne wsparcie specjalistów, którzy doskonale znają produkty i zasady żywienia zwierząt. W Unizoo podejście typu „to Ty musisz wiedzieć, czego potrzebuje Twój pies czy kot” jest nie do przyjęcia. Wiemy i rozumiemy, jak istotne jest prawidłowe żywienie zwierząt i mamy świadomość, jak negatywne konsekwencje mogą wynikać z niewłaściwie dobranej karmy. Przekazujemy więc wiedzę posiadaczom czworonogów, dzięki czemu nasi klienci mogą skutecznie zadbać o szczęście i zdrowie swoich pupili.

Kupując w sklepie zoologicznym Unizoo, wiesz, że stawiasz wyłącznie na jakościowe produkty i możesz dopasować je idealnie do potrzeb swojego pupila. Nie tylko dzielimy się wiedzą (zapraszamy na naszego bloga) i odpowiadamy na pytania naszych klientów, ale również stworzyliśmy rozbudowane menu z filtrami, dzięki któremu miłośnik Yorka znajdzie to, co będzie odpowiednie dla Yorka.

Cel Unizoo

Rozpoczynając swoją przygodę w biznesie, nie zastanawialiśmy się, jaką branżę reprezentować. Jako miłośnicy zwierząt chcieliśmy skupić się na ich potrzebach oraz oczekiwaniach właścicieli.

Naszym celem było stworzenie witryny internetowej dla innych wielbicieli zwierzaków o różnych możliwościach finansowych i pragnących inwestować wyłącznie w produkty z najwyższej półki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opiece nad czworonogami i ogromnej wiedzy na temat karm oraz akcesoriów dla zwierząt, możemy z dumą stwierdzić, że się udało. Dzisiaj Unizoo to miejsce cenione przez właścicieli psów, kotów, królików, gryzoni i nie tylko. To bogaty asortyment karm i akcesoriów od najlepszych producentów, dzięki którym w stu procentach zadbasz o potrzeby swojego pupila – bez względu na jego wiek czy rasę.

Misja Unizoo

Nasza mija jest niezwykle prosta – pomagać miłośnikom zwierząt w szybkim znalezieniu odpowiednich produktów w najlepszych cenach.

Każdy z naszej trójki ma duże szczęście posiadania zwierzaka – kotka Izi, pieska Toffee oraz króliczka Płatki. Naprawdę kochamy je całym sercem, uważamy je za członków rodziny i pragniemy dać im wszystko, co najlepsze. Wiemy, że Ty również, dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty Unizoo Warszawa.

Unizoo – opinie i osiągnięcia

Naszym największym powodem do dumy jest zadowolenie klientów, a najlepszą nagrodą za starania ponad 28 tysięcy pozytywnych opinii z oceną 4,98 na 5. Oto kilka przykładów:

  • Ceny konkurencyjne, dostawa szybka, kontakt dobry. Dla mnie 10/10 nie ma się do czego przyczepić. – Paweł
  • Wybór jest niesamowity, zawsze wybieram dla kota coś innego na próbę. Wygląda na zadowolonego ;)– Artur
  • Szybka wysyłka , atrakcyjna cena , towar zgodny z opisem, polecam ❤ – Monika

Posiadamy ponad 50 tysięcy stałych klientów, stworzyliśmy własną markę produktów i każdego dnia otrzymujemy podziękowania od zadowolonych właścicieli czworonogów, którzy mogą cieszyć się ich szczęściem. W Unizoo zapewniamy nie tylko pomoc klientom, ale również wsparcie dla potrzebujących zwierząt w Polsce i na Ukrainie.

Zapraszamy do owocnej współpracy i zakupów w naszym sklepie oraz na Unizoo Allegro!