Menu

Opakowanie karmy dla psa

( ilość produktów: 1148 )

Karma dla psów w opakowaniu o różnej pojemności

Wielkość psa, jego waga oraz wiek – wszystko to ma kluczowe znaczenie przy doborze karmy dla pupila. Prawidłowo wybrany produkt zapewni Twojemu czworonogowi optymalny rozwój, pełne zadowolenie i zdrowie, a także bezpieczeństwo. Jest jednak jeszcze jeden, bardzo ważny, a często pomijany aspekt. Mamy na myśli formę i rodzaj opakowania karmy dla psów. To również ma ogromne znaczenie i bezpośrednio łączy się z rasą, wagą czy wiekiem psa. Jak to możliwe?

Przede wszystkim psy o różnej wielkości i wieku mają inne zapotrzebowanie na posiłek każdego dnia. Karma dla psów w puszce często wystarczy na jeden dzień w przypadku dużych psów lub na kilka dni, gdy będziemy podawać produkt yorkowi. Sprawa wygląda podobnie w przypadku dużych opakowań, często sięgających masy 20 kilogramów. Długo przechowywana karma po otwarciu traci swoje właściwości, trzeba więc o tym pamiętać i dostosować wybór do możliwości pupila. Dlatego też w sklepie Unizoo na klientów czekają propozycje w opakowaniach zróżnicowanych zarówno pod kątem rodzaju, jak i pojemności.

Puszka – sposób na pakowanie mokrych karm dla psów

Bez dwóch zdań puszka to jedyny rozsądny sposób na przechowywanie karmy mokrej dla psów. Posiłek w takiej formie może być łatwo transportowany i bez trudu podawany zwierzęciu. Po otwarciu jednak konieczne jest spożycie karmy przez psa w ciągu maksymalnie 24 godzin. Należy tutaj zauważyć, że miejscem przechowywania puszek po otwarciu powinna być bezwzględnie lodówka. Tylko wtedy można mieć pewność, że mięso, takie jak indyk czy łosoś będą dalej przydatne do spożycia na przykład następnego dnia. Sama puszka powinna być pozbawiona bisfenolu BPA, który niekorzystnie wpływa na zdrowie człowieka, ale również czworonogów.

Opakowanie karmy dla psów o dużej pojemności – worki

Karmy zamknięte w kilkukilogramowych workach naturalnie będą przechowywane dłużej niż 24 godziny. Nie trzeba wkładać ich do lodówki po otwarciu. Warto jednak sięgać po rozwiązania, które bez względu na pojemność mogą być zamykane i otwierane wielokrotnie. Karma po pewnym czasie zacznie tracić wartości odżywcze, a jej konsystencja nie będzie już taka, jak na początku. Możliwość ponownego zamykania opakowania ma więc ogromne znaczenie. Karma dla psów w workach bardzo pojemnych to najlepsze rozwiązanie dla psów dużych ras, które będą w stanie spożyć cały worek stosunkowo najszybciej. Lepiej bowiem kupować częściej i w mniejszych opakowaniach niż bardzo rzadko i w ogromnych workach, co może się wydawać opcją przede wszystkim najkorzystniejszą cenowo.

Karmy w wygodnych pudełkach od firmy Bozita

Bardzo ciekawe rozwiązanie oferuje swoim klientom szwedzka marka Bozita, która zamyka kawałki w galaretce z różnymi rodzajami mięsa w prostych pudełkach. To bez dwóch zdań świetny sposób na transport większej liczby opakowań. Co ważne, w odróżnieniu od puszek, jest to opakowanie sterylizowane, które po otwarciu może zapewnić świeżość karmy przez dokładnie 48 godzin. Oczywiście należy tutaj zauważyć, że raz otwarte wymaga przechowywania w temperaturze poniżej 8 stopni Celsjusza, a więc najlepiej w lodówce. W sklepie Unizoo karma dla psów w saszetkach od marki Bozita jest oczywiście dostępna, zachęcamy więc do zakupu!

Przemyślane opakowania karmy marki Alpha Spirit

Marka Alpha Spirit stworzyła opakowanie, które można otwierać i zamykać, a ponadto z powodzeniem można w nim przechowywać karmę półmokrą dla psów. Dzięki temu możliwe było zamknięcie karm o dużej zawartości białka o doskonale przyswajalnej konsystencji, którą nie pogardzi najbardziej wymagający pupil. Produkty, jakie opisywana marka zamknęła wewnątrz tych sprytnych opakowań, odznaczają się jakością human-grade. W sklepie Unizoo kupisz półmokrą karmę dla psów w opakowaniach Open&Close o różnym składzie.