Menu

Woreczki i pojemniki na psie odchody

( ilość produktów: 2 )

Worki i pojemniki dla psów – zadbaj o czystość psa

Worki na psie odchody stają się coraz popularniejsze. Świadomość właścicieli zwierzaków rośnie z roku na rok tak jak liczba miejsc, gdzie widnieją znaki ostrzegawcze o tym, że po swoim psie należy posprzątać. Nic dziwnego, że wychodząc na spacer ze swoim pupilem, zawsze zabierasz ze sobą woreczek lub kilka. Jeśli chcesz, aby była to konstrukcja nierozerwalna, odpowiednio gruba, a przy tym zapewniająca łatwość podnoszenia odchodów i zwijania worka, zachęcamy Cię do sprawdzenia tej kategorii. W sklepie Unizoo znajdziesz produkty niezbędne podczas codziennego życia z psem. Dlatego też pojawiły się w ofercie również worki oraz inne produkty dla czystości psa.

Co ważne, woreczki na kupy przygotowaliśmy w kilku wersjach. Nie brak różnych materiałów, ale także zestawów zawierających zróżnicowaną ilość rolek. Klienci, kupując większą liczbę na raz, mogą mocno zaoszczędzić na takiej decyzji. Zachęcamy więc do wyboru tego niezbędnego wyposażenia każdego właściciela psa.

Praktyczne rozwiązania producentów – worki dla psów

Worki na kupy psie to bez dwóch zdań must have każdego właściciela czworonogów. W wielu miastach, jak i w mniejszych miejscowościach jest wymóg zbierania odchodów po swoich zwierzętach, jeśli jest to teren publiczny. Producenci nie pozostali więc obojętni i przygotowali dla swoich klientów worki przystosowane właśnie do zbierania psich kup. To produkty niezastąpione podczas codziennych spacerów. Najczęściej występują w rolkach, a każda z nich ma po kilkanaście woreczków. Nie są duże, wręcz przeciwnie, rolki można bez problemu umieścić nawet w kieszeni, dzięki czemu podczas każdorazowego spaceru będziesz miał je przy sobie. Gdy konieczne będzie zebranie psich odchodów, worki na kupy będą zawsze w pogotowiu. Możesz je także umieścić na standardowych podajnikach i odrywać jeden lub dwa za każdym razem, gdy wyjdziesz z psem na zewnątrz.

Woreczki na psie odchody wysokiej jakości

Dostępne w sklepie Unizoo worki na psie odchody zostały wykonane między innymi z polietylenu, są więc niezwykle trwałe i mocne. Co więcej, są eco-friendly i nietoksyczne, idealne do codziennego stosowania. Jeśli postawisz na zestaw rolek, możesz liczyć na kilka miesięcy spokoju przy higienicznym i praktycznym zbieraniu psich odchodów podczas spacerów i nie tylko. Co ważne, będziesz to robił w prosty i szybki sposób. Wszystko składa się na wsunięcie worka na dłoń, zebranie odchodów i zwinięcie worka, po czym jego związanie.

Różne kolory i materiały woreczków na psie odchody

Nasza oferta obejmuje worki w różnych kolorach; żółtym, niebieskim, zielonym i czarnym. Co ważne, podczas wysyłki mix kolorów wybierany jest losowo. Nigdy więc nie wiesz, na jakie barwy tym razem trafisz, czy to ma znaczenie? Jeśli tak, to na pewno pozytywne! Co ważne, zapewniamy produkty o niewielkich wymiarach rolki, choć same woreczki mają już odpowiednio duże rozmiary. Mierzą dokładnie 32 cm długości i 25 cm szerokości. Pojemnik na worki na kupy występuje w wersji z materiału PE, o czym już pisaliśmy, ale także z biodegradowalnego tworzywa, co bez dwóch zdań jest świetnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą zadbać o środowisko naturalne.

Biodegradowalne woreczki – idealne podczas spacerów

Czym są biodegradowalne woreczki na kupy? To bardzo proste w użyciu produkty, które przede wszystkim wyróżniają się materiałem wykonania; ten jest w pełni biodegradowalny, a więc neutralny dla środowiska. Woreczki pozwolą zachować czystości psa na trawie czy chodniku podczas spaceru. Ich użycie jest jeszcze prostsze od tych z materiału PE. Worki na odchody dostępne w sklepie Unizoo z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich klientów, zachęcamy więc do ich wyboru! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Sprawdź także inne produkty dla psów na stronie unizoo.pl.