Menu

Żwirek dla kota bentonitowy

( ilość produktów: 30 )

Szukasz wydajnego, ale i taniego żwirku dla kota? Żwirek dla kota bentonitowy jest zatem godny rozważenia. To popularne podłoże do kuwet dla kota – wyróżnia się nie tylko atrakcyjną ceną, ale i posiada imponujące właściwości absorpcyjne. Oznacza to, że z łatwością będzie pochłaniać nieprzyjemne zapachy, pod warunkiem, że będziesz regularnie wymieniać żwirek i czyścić kuwetę. Zapoznaj się koniecznie z bogatą ofertą sklepu unizoo.pl – znajdziesz u nas żwirek dla kota bentonitowy zbrylający od wielu znanych producentów.

Koty są zwierzętami, dla których czyste otoczenie jest szczególnie ważne. Dlatego warto zapewnić swojemu pupilowi komfortowy żwirek, który będziesz regularnie wymieniać. Żwirek dla kota bentonitowy spełni zatem oczekiwania nawet najbardziej wymagających kotów, ponieważ prędko pochłania wilgoć i zapachy, dzięki czemu pupil nie będzie mieć kontaktu z nieprzyjemnie mokrym podłożem. Pamiętaj o tym, aby zwrócić uwagę na strukturę żwirku – wybierz zatem drobny żwirek bentonitowy bez ostrych krawędzi. Dzięki temu zapewnisz swojemu futrzakowi komfort podczas rutynowych czynności higienicznych.

Żwirek dla kota bentonitowy – duży wybór, niskie ceny

Żwirek dla kota bentonitowy to doskonały wybór, jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi komfortowe i bezpieczne podłoże do kuwety. Doskonale wiemy, że równie ważna jest korzystna cena. Ten rodzaj żwirku dla kota prezentuje się niezwykle korzystnie cenowo, dlatego nawet wybierając największe pojemnościowo opakowanie z pewnością nie zbankrutujesz! W sklepie unizoo.pl znajdziesz żwirek bentonitowy firm takich jak Catsan czy Super Benek. Możesz zdecydować się nawet na zakup lawendowej wersji żwirku dla kota bentonitowego zbrylającego – lawenda bowiem skutecznie neutralizuje zapach moczu.

Wiemy, że zależy Ci na komforcie Twojego pupila, dlatego szukasz żwirku, który zagwarantuje zwierzakowi bezpieczne załatwianie czynności fizjologicznych. Jesteśmy przekonani, że żwirek dla kota bentonitowy przypadnie Twojemu futrzakowi do gustu! Podłoże nie przywiera do delikatnych kocich łapek i nie powoduje zranień. Ten żwirek jest szczególnie polecany dla kotów o długiej sierści, a także dla dorosłych mruczusiów. Zamów zatem solidny żwirek bentonitowy – wszystko, czego szukasz, znajdziesz w ofercie unizoo.pl!

Żwirek dla kota bentonitowy zbrylający

Żwirek bentonitowy z łatwością się zbryla, ponieważ jest materiałem pochodzenia naturalnego. Żwirek dla kota bentonitowy zbrylający pod wpływem moczu zamienia się w twarde grudki, które można z łatwością zebrać i usunąć za pomocą łopatki. Pamiętaj jednak o tym, aby nie spłukiwać w toalecie żwirku bentonitowego – bentonit zatyka rury kanalizacyjne. Wyrzuć odpady do worka na śmieci i wymień żwirek na nowy. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zamów już dziś żwirek dla kota bentonitowy. Gwarantujemy ekspresową dostawę, bo zależy nam na zadowoleniu klientów!

Sprawdź także maty i wycieraczki pod kuwetę dla kota z naszej oferty.