Menu

Marki karmy dla psów

( ilość produktów: 1061 )

Marki karm dla psa

Na rynku znaleźć można produkty od wielu producentów karm dla psów. Nic dziwnego, że właściciel zwierzęcia, szczególnie jeszcze niedoświadczony i nieznający się na tym, co dokładnie jego pupil powinien jeść, czuje się trochę zagubiony, gdy widzi te wszystkie propozycje. Chcemy jednak, aby nasi klienci wybierali wyłącznie sprawdzone, przetestowane, ale przede wszystkim odpowiednio dopasowane do potrzeb psa karmy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie renomowane marki karm dla psów.

To, na jaką firmę, a także jaki skład karmy wybierzesz, może mieć kluczowe znaczenie. Przede wszystkim odpowiedni wybór wpłynie pozytywnie na samopoczucie psa, jego zdrowie i rozwój. Możesz wybierać pomiędzy karmami dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych, otyłych, a nawet bardzo aktywnych. Nie brak także nowatorskich firm rzemieślniczych, tworzących karmy o wcześniej niespotykanych smakach karm dla psa i składach. To wszystko znajdziesz oczywiście w sklepie Unizoo. Nie brak u nas także karm hipoalergicznych.

John Dog – polecana marka karm dla psa

John Dog to polska marka karmy dla psów, dla której dobro zwierząt jest najważniejsze. Firma istnieje od 5 lat, ale już zdążyła sobie zaskarbić serca wielu miłośników czworonogów. Jak sama siebie określa, jest przedsiębiorstwem z ofertą karm o najlepszych składach. W składzie karm dla psów marki John Dog zawsze jest ogromna ilość mięsa. Często jest go ponad 80, a nawet 90%. Producent oferuje karmy suche oraz mokre dla małych, dużych, młodych i starszych psiaków – naprawdę jest w czym wybierać. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów tej marki!

Raw Paleo – co oferuje ten producent karmy dla psa?

Marka Raw Paleo karmy dla psów jest częścią firmy VetExpert. Od pierwszych chwil istnienia, czyli już od roku 2008 stawia przede wszystkim na zaufanie konsumentów oraz samych weterynarzy. To z kolei owocuje produkcją karm na najwyższym poziomie. Bez dwóch zdań jest to marka karm dla psów, na którą warto stawiać, o czym świadczą nie tylko opinie klientów, ale również liczne wyróżnienia i nagrody w branży zoologicznej. W sklepie Unizoo znajdziesz karmy tego producenta w wersji suchej z wołowiną dla psów dorosłych ras średnich i małych.

Bozita – szwedzka marka cała dla Twojego pupila

Bozita to szwedzka marka karm dla psów, która od pewnego czasu jest jedną z wiodących na rynku. Zapewnia wszystko to, czego każdy pies potrzebuje, aby być szczęśliwym i przede wszystkim zdrowym. Duża część oferty tej firmy opiera się na karmach mokrych, między innymi kawałkach w galaretce z kurczakiem, łososiem, a nawet reniferem. Producent zapewnia także pasztety o różnych smakach, które jak sam podkreśla, sprawdzą się świetnie podczas podróży. Oczywiście nie brak także karmy suchej bez zbóż i innych dodatków mogących niekorzystnie wpływać na organizm psa.

Wiejska Zagroda – popularny wybór wśród klientów

Polska marka karmy dla psa Wiejska Zagroda stawia na naturalne, zdrowe i świeże składniki. Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze stawia mięso, tego w składzie karm jest około 70%. Zwróć także uwagę na brak zbędnych dodatków, takich jak zboża, konserwanty, polepszacze smaku czy barwniki. Ponadto, najczęściej oprócz mięsa pozostałą część składu wypełniają przeróżne warzywa i owoce. Do Twojej dyspozycji są karmy suche oraz mokre, np. indyk z jagnięciną lub jagnięcina z kaczką – jest w czym wybierać.

Pozostałe marki karm dla psów

Oczywiście popularnych producentów karm dla psów jest więcej. Warto tutaj wspomnieć o marce Crave produkującej swoje wyroby głównie dla psów dorosłych, gdzie w składzie najczęściej znajdują się naturalne mięsa. Znana i chętnie wybierana przez właścicieli psów jest także firma Pedigree. Happy Snacky to kolejna ciekawa propozycja dla wszystkich czworonogów, tak jak Frolic czy Cesar. Jak możesz zauważyć, dostawców karm jest wielu, więc na pewno znajdziesz coś, co polubi Twój pies. W sklepie Unizoo znajdziesz wyłącznie najlepsze produkty, w tym karmy dla psów!