Menu

Neutralizator zapachów psa

( ilość produktów: 10 )

Prezentowane pochłaniacze zapachów dla psów to wysokiej jakości preparaty, które warto mieć w swoim domu. Wiele osób wychodzi z błędnego założenia, że posiadanie czworonoga negatywnie wpływa na zapach panujący w domowych wnętrzach. Nic bardziej mylnego, gdyż w przypadku zdrowego i zadbanego pupila jest on praktycznie niewyczuwalny. Jednak zawsze może się zdarzyć sytuacja, w której warto zastosować oferowane w tej kategorii środki. Skutecznie zadbają o czystość psa w domu, jednak to nie jedyna ich zaleta. Są niezwykle wygodne i proste w stosowaniu, a także bezpieczne dla domowników i zwierząt. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś i skorzystania z szybkiej dostawy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie doradzą w zakupie i udzielą najważniejszych informacji dotyczących prezentowanego asortymentu.

Co może wpływać na pojawienie się nieprzyjemnego zapachu psa w domu?

Spacery z psem podczas kapryśnej pogody, gdy pada deszcz i panują niesprzyjające warunki atmosferyczne, mogą mieć negatywny wpływ na zapach wydzielany przez sierść pupila. Ponadto taka sytuacja może też mieć miejsce na skutek niewłaściwej diety, problemów zdrowotnych czy braku regularnych kąpieli. Ponadto bardzo często z nieprzyjemnym zapachem wiąże się obecność szczeniaka w domu, który jeszcze nie jest nauczony czystości. Kłopot ten może potrwać przez dłuższy czas, jednak to wcale nie oznacza, że nie ma na to rozwiązania. W takich przypadkach idealnie sprawdzą się pochłaniacze zapachów dla psa, dzięki którym w Twoim domu zapanuje w mgnieniu oka czystość, a pomieszczenia wypełni przyjemna woń. Można je stosować na różnego rodzaju powierzchniach, w tym na meblach i podłogach, a także w samochodzie w razie potrzeby.

Skuteczne i niezawodne pochłaniacze zapachów dla psów

Pochłaniacze zapachów dla psa neutralizują je i maskują, dzięki czemu przestają być uciążliwe dla otoczenia. W naszym sklepie są dostępne w wielu wariantach do wyboru. Do najpopularniejszych z nich należą preparaty marki Benek o zapachu egzotycznych owoców lub zielonej herbaty. W ich składzie można znaleźć kompozycję olejków eterycznych pozostawiających w powietrzu przyjemny aromat, w pełni akceptowany przez zwierzęta i ludzi. Preparaty te zamknięte są w poręcznych opakowaniach z wygodnym aplikatorem, który ułatwia równomierną aplikację. Można je także stosować w pobliżu kuwet, legowisk i klatek ze zwierzętami. 

Podobnymi właściwościami charakteryzuje się pochłaniacz zapachów dla psów Dog Odor Eliminator. Warto wiedzieć, że oferowane środki zostały opracowane na podstawie wieloletnich badań, a ich formuła jest biodegradowalna i nietoksyczna dla środowiska naturalnego. Można je stosować w domu, hodowli, salonie pielęgnacyjnym i w schronisku, gdyż są uniwersalne i wszędzie zagwarantują równie skuteczne działanie. Pochłaniacze nie niszczą powierzchni, na których są aplikowane, jednak przed użyciem należy zapoznać się z zaleceniami i środkami ostrożności podanymi przez producenta na opakowaniu.

Sprawdź kosmetyki dla psów, jakie dostępne są na stronie Unizoo.pl.