Menu

Marki przysmaków dla psa

( ilość produktów: 375 )

Marki przysmaków dla psa – сo warto wiedzieć?

Rynek przysmaków dla psów mocno się rozwinął. Jeszcze kilkanaście lat temu słyszeliśmy o jednej może dwóch markach produkujących żywność dla psów i kotów. Były to oczywiście te, które zdecydowały się na reklamę swojej oferty w TV. Jednak już wtedy inni dostawcy pukali do drzwi właścicieli czworonogów. Dziś dwóch słynnych producentów to nie najpopularniejsi dostawcy, a jedni z licznych w branży. Konkurencja jest dobra dla samego klienta, właściciela zwierzaka. To on może teraz decydować, jakie marki przysmaki dla psów wybierze.

Należy zauważyć, że producenci skupiają się na smaku, zróżnicowaniu składu, ale również jego naturalności. Co więcej, decydują się na mocne zdywersyfikowanie oferty pod względem kształtów przysmaków i ich wielkości. To jednak nie koniec, na właścicieli pupili czeka także wiele rozwiązań przystosowanych do ras małych, średnich i wielkich. Produkcji jest naprawdę wiele, co z pewnością zadowoli samych właścicieli, jak również ich czworonogów. Sprawdź dokładnie, jakiej marki przysmaki dla psa warto wybierać.

Przysmaki dla piesków marki Alpha Spirit

Hiszpański producent Poligono Industrial Saprelorca pod marką Alpha Spirit wypuszcza karmy mokre dla psa, półmokre i suche. Dziś jednak o przysmakach, bo tych w ofercie firmy jest naprawdę wiele. To proste w składzie, pozbawione alergenów między inny zbóż idealne dodatki do diety. Producent uraczył swoich klientów końcowych dziesiątkami rozwiązań. Nie brak produkcji zróżnicowanych pod względem kształtu czy rodzaju mięsa, ale także samego smaku. W ofercie sklepu Unizoo każdy właściciel pupili znajdzie między innymi hiszpańską nogę szynkową, kosteczki o smaku indyka, kurczaka, ryb czy wątróbki. Nie brak ryby w kostkach i hiszpańskich racic. Bogata oferta przysmaków dla psów marki Alpha Spirit z pewnością spełni oczekiwania wszystkich naszych klientów!

Happy Snacky – producent pysznych przysmaków dla psa

Producent, który swoją produkcję oparł właśnie na przysmakach, z czego na pewno najbardziej zadowoleni będą ich miłośnicy, czyli pieski. W ofercie tej firmy można znaleźć między innymi paski z mięsa bawolego czy naturalne przysmaki w kształcie miękkich węzełków. Nie brak także pałeczek wapiennych z królikiem czy miękkich filetów z kurczaka. Oferta jest niezwykle zróżnicowana pod względem kształtów samych przysmaków dla psa marki Happy Snacky, ale również smaków i twardości. Z pewnością każdy właściciel znajdzie w sklepie Unizoo coś, co sprawdzi się najlepiej! Chcemy podkreślić, że wiele produktów opisywanego producenta zawiera w sobie ogromne ilości mięsa, jak na przykład kabanosy z wołowiny, kaczki czy indyka, gdzie w składzie znajduje się go 98%!

John Dog – co oferuje ta marka przysmaków dla psa?

Przysmaki dla psów marki John Dog są bardzo popularnym wyborem wśród właścicieli czworonogów każdej rasy. Producent stawia na mocno zróżnicowana ofertę głównie pod kątem pochodzenia mięsa. Dzięki temu każdy może z powodzeniem zdywersyfikować żywienie swojego pupila. W ofercie sklepu Unizoo na klientów czekają psie smaczki z dzika i jelenia. Smakołyki idealne do tresowania psów, nie brak także kości do żucia, szprotek w formie gryzaków czy jakże zdrowych żwaczy wołowych. Oferta obejmuje także królicze ucha, płuca i jelita wołowe. Nie brak pysznych kosteczek wołowo-drobiowych opartych głównie na mięsie, gdzie pozostałe dodatki stanowią niewielki procent. Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań!

Crave – producenci przysmaków dla psów

Karma dla psów marki Crave to produkty bez kukurydzy, pszenicy, białka sojowego czy innych zbóż. Wiele karm tego producenta nie ma w składzie produktów mlecznych, sztucznych aromatów, barwników czy konserwantów. Jest za to minimum 60% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeszcze lepiej jest w przypadku przysmaków dla psów. Procentowa ilość mięsa jest większa, a pozostałych dodatków znikoma. Warto zauważyć, że również marka Crave przysmaków dla psa stawia na zróżnicowanie swojej oferty pod kątem formy podania przysmaku. Nie brak większych rozwiązań do podjadania, a także ciasteczek do tresury.