Menu

Żwacze wołowe dla psa

( ilość produktów: 10 )

Żwacze wołowe dla psa – czym są?

Pełnowartościowe dania w postaci odpowiednio dobranej karmy to nie wszystko, psy uwielbiają podjadać między posiłkami. Dlatego też właściciele raczą swoich czworonogów pysznymi przekąskami dla psów. Rynek tych produktów mocno zmienił się na przestrzeni lat. Dziś możemy wybierać pomiędzy niezwykle ciekawymi, pomysłowymi i przede wszystkim uwielbianymi przez zwierzaki produktami. Jednak przekąski w postaci na przykład żwaczy wołowych dla psa powinny być nie tylko pyszne, ale również zdrowe.

Jak się okazuje, żwacze spełniają oba te wymagania, co bez dwóch zdań sprosta oczekiwaniom samych właścicieli zwierząt. Jak to możliwe, że ten przysmak jest nie tylko uwielbiany przez zwierzęta, ale również doceniany przez każdego, kto ma psa? Z powodu obecności pożytecznych kultur bakterii znajdujących się w tych produktach. Oczywiście producenci przygotowują dla swoich końcowych odbiorców żwacze wołowe dla psów w różnej formie i smaku, aby pieski nie popadły w monotonię. Stąd szeroka oferta sklepu Unizoo, gdzie każdy znajdzie coś dla swojego czworonoga!

Zdrowy przysmak dla psiaka? Postaw na żwacze wołowe dla psów

Żwacze to pierwsze i największe z czterech komór żołądka wszystkich przeżuwaczy. Do tego grona można zaliczyć właśnie bydło, ale nawet żyrafy czy lamy. Dziś jednak powiemy o żwaczach wołowych dla psów, które mają za zadanie z pomocą licznych bakterii i pierwotniaków pomagać w trawieniu celulozy. Pokarm dla psa, który zostanie przygotowany przez żwacze transportowany jest z powrotem do pyska, a następnie do kolejnej z komór. Dlaczego więc ta jedna z części żołądka jest tak ważna w żywieniu psów? Jak to możliwe, że pozytywnie wpływa na układ trawienny naszych czworonogów? Co jeszcze zapewnia i jak wiele sposobów przygotowania i smaków dostępnych jest na rynku i w naszym sklepie?

Zalety żwaczy wołowych dla psów

Decydując się na zakup żwaczy wołowych w sklepie Unizoo stawiasz na zdrową i smaczną przekąskę dla swojego pupila. Przede wszystkim wpływają zbawiennie na układ trawienny psów. Wszystko za sprawą licznych bakterii, które mimo procesu suszenia wciąż są tam obecne. To jednak nie koniec, żwacze wołowe dla psów mogą korzystnie wpłynąć na jeszcze jeden aspekt, a mianowicie na podjadanie podczas spacerów ekskrementów innych psów. Takie zachowanie nie bierze się znikąd, a jest powodem zaburzenia flory bakteryjnej, a przecież żwacze są pełne wartościowych bakterii. To nieprzyjemne podjadanie podczas spacerów na pewno z czasem zniknie, gdy zdecydujesz się stosować żwacze wołowe dla psów.

Żwacze, płuca i jelita wołowe – co wybrać?

Żwacze wołowe dla szczeniaka będą idealnym sposobem do podgryzania i ostrzenia zębów. Większe psy wykorzystują je, jako pełnowartościową, ale pyszną przekąskę. Dlatego też na ten rodzaj produktu naprawdę warto stawiać. W naszym sklepie internetowym klienci znajdą także coś więcej oprócz żwaczy wołowych dla psów. Są to między innymi płuca wołowe; naturalny, suszony gryzak przysmak dla psa o niskiej zawartości tłuszczu. To sposób na lekkostrawną przekąskę dla wrażliwych, starszych psów. Nasza oferta obejmuje również nieco twardsze, bogate w białko i aromatyczne jelita wołowe. Konsystencja jednak nie przeszkadza w podawaniu ich szczeniakom i starszym psom, które poradzą sobie bez najmniejszego problemu z obgryzaniem jelit wołowych. Zachęcamy do wyboru wszystkich tych produktów.

Żwacze wołowe dla psa i bawole

Żwacze wołowe dla psa oraz jelita i płuca to nie wszystko, co nasi klienci mogą kupić w sklepie Unizoo. Zapewniamy także równie smaczne, jeszcze bogatsze w niezbędne bakterie żwacze bawole. To produkt odpowiedni dla dorosłych psów, jak również szczeniąt wszystkich ras! Idealne na przekąskę, ale również jako nagrodę dla zwierzaka. Zapewniają ogromne ilości białka, nie uczulają zwierząt, a podczas procesu suszenia nie tracą właściwości odżywczych. Należy zauważyć, że żwacze bawole mają bardzo niskie ilości tłuszczy, w przypadku naszych produktów dla psa jest to około 8%, gdzie białko wynosi blisko 80%!