Menu

Żwirek kukurydziany dla kota

( ilość produktów: 7 )

Szukasz naturalnego żwirku dla kota, który skutecznie będzie pochłaniać nieprzyjemne zapachy? Warto zatem wypróbować żwirek kukurydziany dla kota, który jest chętnie wybierany przez właścicieli tych uroczych czworonogów. Jeśli kwestie związane z ekologią są dla Ciebie szczególnie ważne, żwirek kukurydziany powinien spełnić Twoje oczekiwania. To w stu procentach naturalne podłoże do kociej kuwety, które powstaje z włókien roślinnych na bazie kukurydzy. Oznacza to, że żwirek dla kota kukurydziany powstaje z ziaren kukurydzy, które nie zostały wykorzystane do produkcji żywności. Dzięki temu nic się nie marnuje, a Twój kot może cieszyć się bezpiecznym i zdrowym żwirkiem.

Kukurydziany żwirek dla kota jest podłożem, które się zbryla dzięki skrobi obecnej w ziarnach kukurydzy. To ważna wiadomość dla właścicieli kotów, ponieważ zbrylający się żwirek nie będzie się rozpadać podczas sprzątania. Wybierając żwirek z kukurydzy utrzymanie porządku będzie zatem łatwiejsze i przyjemniejsze. Jeśli wcześniej Twój kot nie miał okazji korzystać z tego ekologicznego podłoża, czas na zmiany! W ofercie sklepu unizoo.pl znajdziesz żwirek kukurydziany dla kota znanej firmy Super Benek w kilku wariantach wagowych. Na początek możesz zatem zamówić najmniejsze opakowanie żwirku.

Żwirek dla kota kukurydziany

Domyślamy się, że zależy Ci na tym, aby żwirek doskonale neutralizował nieprzyjemne zapachy. Wybierając nasz żwirek kukurydziany dla kota masz pewność, że kukurydziane granulki z łatwością pochłoną wszystkie przykre zapachy. Dzięki temu możesz bez problemu postawić kuwetę w łazience i nie będziesz przejmować się, że w Twoim domu będzie unosić się przykra woń kociej uryny. Co ważne – kukurydziany żwirek nie przykleja się do delikatnych kocich łapek, dlatego nie będziesz zbierać z podłogi resztek żwirku.

Jesteś eko? Świetnie się składa! Zatem powinieneś wypróbować żwirek dla kota kukurydziany! Wiesz o tym, że nawet zużyty żwirek można ponownie wykorzystać? Świetnie sprawdzi się jako składnik naturalnego kompostu. Nic zatem dziwnego, że żwirek kukurydziany jest lubiany przez miłośników idei zero waste. Nie zwlekaj dłużej i zamów żwirek dla kota Benek kukurydziany. Wybierz znaną firmę, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości. W unizoo.pl oferujemy to, co najlepsze w atrakcyjnych cenach, dlatego zakupy u nas się opłacają!

Sprawdź także żwirek dla kota bentonitowy.

Kukurydziany żwirek dla kota – wygoda użytkowania

Zastanawiasz się, czy warto zamówić żwirek kukurydziany dla kota? Opinie internautów mówią same za siebie. Jeśli zależy Ci na wygodzie użytkowania, a także na zadowoleniu pupila, warto zamówić kukurydziane podłoże. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz! Należy także wspomnieć o kwestiach praktycznych – żwirek podczas przesypywania do kuwety nie będzie się rozpylać, dzięki czemu nie musisz martwić się o bałagan. W sklepie unizoo.pl znajdziesz żwirek dla kota kukurydziany w wygodnych opakowaniach – 7 lub 14 litrów. Jeśli zamawiasz ten żwirek pierwszy raz, wówczas sugerujemy, aby zamówić mniejszą wersję – sprawdzisz, czy Twój kot zaakceptuje kukurydziane podłoże (jesteśmy pewni, że tak będzie!).

Żwirek kukurydziany jest także polecany dla małych kociąt (zerknij na nasze produkty dla kociąt). Dlaczego? Otóż młode koty, ciekawe świata, często próbują smakować tzw. zakazanych rzeczy, w tym i żwirku. Żwirek kukurydziany dla kota jest produkowany z naturalnych składników, a zatem jest w pełni bezpieczny dla futrzaków. Nie musisz zatem martwić się o stan zdrowia pupila, gdy ten postanowi wypróbować smak żwirku. Warto wspomnieć również o tym, że ten rodzaj żwirku można spłukiwać w toalecie – zbrylone grudki z łatwością się rozpadają pod wpływem wody.