Menu

Piłki dla psów

( ilość produktów: 18 )

Jednym z rodzajów zabawek dla psa, który sprawdza się wspaniale zarówno w przypadku szczeniaków, jak i dorosłych psów są bez wątpienia przeróżne piłki. Co więcej, śmiało mogą bawić się nimi również psi seniorzy, zakładając oczywiście, że pozwalają im na to siły. Odpowiednio dopasowana piłka pozwoli trenować zęby, a także da wiele frajdy właścicielowi i jego podopiecznemu. Piłkami można bawić się i w domach i mieszkaniach oraz na zewnątrz. Warto zabrać je na łąkę, do lasu, do parku, czy nawet na plażę. Bez względu na to, czy Twój piesek jest przedstawicielem maleńkiej rasy, czy może jest jednym z ogromnych psów — koniecznie zainwestuj w piłki, które zapewnią mu wiele godzin wspaniałej zabawy.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na piłki dla psa?

Piłki to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych zabawek wśród psów. Obecnie oprócz standardowych egzemplarzy możesz zdecydować się też na piłki edukacyjne, dzięki którym psiak może poćwiczyć swoją koncentrację, pamięć, a także takie zmysły jak węch, albo smak. Standardowe piłki, służące wyłącznie do rzucania, sprawdzają się np. podczas rzucania ich w ogrodzie, albo w parku. Takie piłki mogą być również używane w domu, o ile pozwala na to metraż. Jeżeli w Twoich wnętrzach odpada bieganie za piłką, pies może po prostu ją sobie pogryźć. Oprócz podstawowych piłek możesz zakupić ponadto egzemplarze piszczące i świecące, albo takie, w których można schować przeróżne przysmaki i karmę. Szeroki wybór różnych rozwiązań sprawia, że bez problemu dopasujesz idealną piłkę dla swojego ulubieńca.

Jakie piłki dla psów znajdziesz w Unizoo.pl?

W naszym sklepie zoologicznym internetowym przygotowaliśmy standardowe modele oraz takie, które sprawdzą się podczas różnych edukacyjnych przedsięwzięć Twojego pieska. Z tego też względu możesz je wykorzystać np. wtedy, gdy będziesz chcieć nauczyć psa nowej sztuczki, albo komendy. Polecamy ponadto funkcjonalne gryzaki, które zostały dodatkowo wyposażone w specjalne dozownik na karmę. Oferujemy różne wersje piłek tak, abyś bez problemu kupił interesującą i dla szczeniaka i dla dużego psa. Nasze piłki są wykonane z bezpiecznych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu na pewno będą wspaniale służyć.

Piłki dla psa to gwarancja wielu godzin doskonałej zabawy. Co równie istotne pomogą one też zacieśnić więzi pomiędzy psem a jego właścicielem.