Menu

Szczotka do usuwania sierści kotów z ubrań i mebli

( ilość produktów: 12 )

Każdy właściciel futrzaka wie, jak męczące bywa pozbywanie się sierści z ubrań czy z mebli. Jeśli mieszka z Tobą kot, zakup szczotki do ubrań to absolutna podstawa! Dzięki temu z łatwością usuniesz z ulubionych, ciemnych spodni kocie futerko! Sprawdź bogatą ofertę sklepu unizoo.pl i zamów już dziś szczotki do czyszczenia ubrań z sierści. Warto mieć kilka szczotek w zanadrzu - jedną możesz nosić zawsze ze sobą, a drugą zostawić w domu. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

Nie wiesz, na jaką szczotkę do ubrań się zdecydować? Popularna, wygodna rolka, a może uniwersalna szczotka, którą wyczyścisz zarówno ubrania, jak i meble? Dopasuj zakup do swoich oczekiwań - możesz przecież zamówić dwie różne szczotki do ubrań i zadecydować, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym szczotkom z łatwością pozbędziesz się nadmiaru kociej sierści z ubrań i mebli. Zakupy u nas się opłacają, bo w unizoo.pl gwarantujemy kusząco niskie ceny - pamiętaj o tym!

Szczotka do ubrań - skutecznie czyści z sierści

Masz już dosyć tego, że wszystkie Twoje ulubione ubrania są zasierścione? Chciałbyś znowu nosić ukochane czarne dżinsy i ciemne swetry, jednak to na nich najbardziej widać sierść, więc pokornie rezygnujesz? Wypróbuj koniecznie szczotkę do ubrań, dzięki której natychmiastowo i skutecznie pozbędziesz się sierści! Wystarczy kilkakrotnie przejechać ergonomiczną rolką po materiale, by zebrać nadmiar kociego futerka i gotowe. Nie wierzysz? Zatem zamów nasze szczotki do czyszczenia ubrań i przekonaj się, jak to działa!

W ofercie sklepu unizoo.pl znajdziesz zarówno klasyczną rolkę - szczotkę do ubrań, jak i specjalistyczne szczotki do usuwania sierści z ubrań, które pokochały właściciele mruczusiów! Dzięki temu Twoje ubrania zawsze będą prezentować się estetycznie, a sierść na ulubionych T-shirtach stanie się jedynie wspomnieniem. Za pomocą szczotki ekspresowo pozbędziesz się kłaczków, które zostaną zebrane do specjalnego pojemniczka za pomocą poliestrowej rolki. Z kolei w przypadku tradycyjnej rolki sierść zostaje zbierana za pomocą samoprzylepnych arkuszy, które po zużyciu należy oderwać i wyrzucić.

Szczotki do mebli - koniec z sierścią na kanapie

Nasze szczotki do usuwania sierści nadają się nie tylko do ubrań, ale i do mebli! Dzięki temu z łatwością pozbędziesz się nieestetycznie przylegającej sierści do materiału kanapy czy fotela. Szybko wyczyścisz nadmiar kociego futerka i doprowadzisz swój kącik wypoczynkowy do ładu. Wystarczy, że kilkakrotnie przejedziesz szczotką po powierzchni kanapy, a zobaczysz znaczącą różnicę. Uważamy, że każdy właściciel czworonoga powinien wyposażyć się w solidną i trwałą szczotkę do czyszczenia ubrań i mebli.

Gwarantujemy, że będziesz zachwycony nie tylko efektem końcowym, ale i sposobem działania naszej szczotki do usuwania sierści. Zalegająca sierść zostaje zbierana ekspresowo do pojemniczka za pomocą poliestrowej rolki, do której z łatwością przylegają wszystkie kocie kłaczki. Dzięki temu masz pewność, że zebrana sierść nie znajdzie się na Twoich czystych ubraniach. Po wyczyszczeniu kanapy, fotela czy łóżka wystarczy jedynie, że opróżnisz pojemniczek z sierści pupila i dokładnie umyjesz rolkę samą wodą.

Szczotka do ubrań - stuprocentowa skuteczność w niskiej cenie

Wciąż zastanawiasz się nad zakupem szczotki do usuwania sierści z ubrań? Nie daj się dłużej namawiać! Przecież wiemy, że marzysz o tym, aby założyć ulubiony sweter bez śladu kociego futerka, prawda? Zamów zatem rolkę bądź szczotkę do ubrań i przekonaj się, jakie to proste i satysfakcjonujące. Nic bowiem nie cieszy właściciela czworonoga tak bardzo, jak możliwość założenia czystych ubrań bez śladu nieestetycznie wyglądającej sierści. W naszej ofercie znajdziesz szczotki do odzieży gwarantujące stuprocentową skuteczność. Nie zwlekaj dłużej i złóż zamówienie już dziś - przesyłka zawierająca szczotkę do czyszczenia ubrań dotrze do Ciebie ekspresowo, bo w sklepie unizoo.pl dbamy o zadowolenie klientów.