Menu

Zabawki do gryzienia dla psa

( ilość produktów: 32 )

Każdy właściciel psa zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak istotną rolę w życiu czworonoga odgrywają... jego zęby. Z tego też względu należy dbać o nie już wtedy, gdy pies jest jeszcze słodkim szczeniakiem. Odpowiednia pielęgnacja zębów umożliwi pupilowi spożywanie twardych posiłków, a ponadto pozwoli uniknąć ewentualnych problemów związanych z bólem. O psie zęby można dbać zarówno poprzez podawanie witamin i właściwie zbilansowanych składników odżywczych, jak i za pomocą różnych zabawek dla psów, dzięki którym dodatkowo psiak będzie mógł miło spędzić czas. Jeżeli więc jesteś właścicielem psa albo staniesz się nim w niedalekiej przyszłości, koniecznie zainwestuj w zabawki do gryzienia.

Dlaczego warto zdecydować się na zabawki do gryzienia dla psa?

Zabawki do gryzienia dla psów wspomagają prawidłowy rozwój uzębienia, a jednocześnie dbają o jego późniejszy stan. Fantastycznym rozwiązaniem jest zakup specjalnych gryzaków, które dodatkowo zapewniają usunięcie kamienia nazębnego. Jego zbyt duże nagromadzenie mogłoby doprowadzić do pogorszenia stanu zębów naszego pieska. Dużą zaletą zabawek do gryzienia jest ich świetna wytrzymałość — decydując się na odpowiednio wykonane wersje, zapewnisz psu egzemplarz, którego będzie mógł po prostu długo się cieszyć. Takie zabawki mogą być wykonane z wytrzymałej gumy, nylonu, albo nawet kauczuku. Właściciele psów cenią sobie również naturalne gryzaki, ponieważ niejednokrotnie okazują się one świetną zabawą przez wiele godzin.

Jakie zabawki do gryzienia dla psów znajdziesz w Unizoo.pl?

Biorąc pod uwagę, jak istotne jest zapewnienie psu odpowiednich zabawek do gryzienia, przygotowaliśmy ich ogromny wybór w ofercie naszego sklepu internetowego. Staramy się spełniać potrzeby wszystkich klientów, dlatego bez problemu zamówisz u nas egzemplarze stworzone z myślą o dużych psach i takie, które znacznie lepiej sprawdzą się u malutkich piesków. Twojej uwadze polecamy gryzaki patyki wykonane z drzewa kawowego, czy gryzaki z poroża jelenia. Z ich pomocą pies przez wiele godzin będzie mógł się bawić, a tym samym wspomagać higienę swojej jamy ustnej. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz także gryzaki z dozownikiem wykonane ze sztucznych materiałów, które również są nieocenioną pomocą dla prawidłowego funkcjonowania psów. Możesz zdecydować się na zabawki kości, piłki, czy też przeróżne kongi dostępne w wielu rozmiarach.