Menu

Zestaw karmy dla psa

( ilość produktów: 136 )

W zestawie taniej – karmy dla psów w wielopakach!

Zakup karmy dla psa w zestawie umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy, które następnie mogą zostać przeznaczone na zamówienie przysmaków lub akcesoriów dla Twojego pupila. W ofercie sklepu Unizoo znajdziesz mocno zróżnicowane zestawy zawierające na przykład puszki z mokrą karmą jednego producenta, a także suche karmy w dużych, kilkukilogramowych workach z dodatkiem kilku mniejszych opakowań z karmą półmokrą dla psa. Zestawy karm dla psów to sposób na oszczędność, ale także możliwość zamówienia dużych ilości jednocześnie. To istotne zwłaszcza wtedy, jeśli konieczne jest wykarmienie nie jednego, a kilku psów każdego dnia.

Duża paczka i małe puszki – zestaw karmy dla psa dla smakoszy

Szczególnie zachęcamy do wyboru karm dla psów w zestawach zdywersyfikowanych, gdzie nie znajduje się tylko i wyłącznie jeden rodzaj produktu zamkniętego w tej samej formie opakowania. Świetnym tego przykładem jest kilkukilogramowy worek karmy na bazie indyka i królika od firmy Wiejska Zagroda. Możesz go kupić wraz z półmokrą karmą Alpha Spirit multiprotein, a dokładniej z sześcioma opakowaniami tej karmy o wadze 200 g. Polecamy również zakup mokrej karmy dla psa w galaretce, która w zestawie znalazła się z wyjątkowym i uwielbianym przez wszystkie psy bezzbożowym przysmakiem wołowo-jagnięcym. Oczywiście te dwie opisane kombinacje to tylko przykłady, a takich zróżnicowanych zestawów jest znacznie więcej, zachęcamy do przejrzenia całej kategorii w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania.

Przysmaki w wielopakach – co zasmakuje psu najbardziej?

Każdy pies ceni sobie przysmaki, które otrzymuje na przykład po wykonaniu konkretnego polecenia wydanego przez właściciela. Do nauki, ale i zabawy proponujemy przysmaki dla psów w wielopakach. To doskonały sposób na nagrodzenie pupila za dobrze wykonane zadanie. Nasza oferta obejmuje między innymi zestaw składający się z przysmaków miękkich marki MACED. Krążki tej firmy zawierają wołowinę, kurczaka i jagnięcinę – trzy rodzaje w opakowaniach po 0,5 kg. Zachęcamy do ich zakupu!