Menu

Czyścik do łap psa

( ilość produktów: 3 )

Posiadacze zwierząt, które na co dzień pomieszkują w domach wiedzą, że największą zmorą zaraz po wszechobecnej sierści są brudne łapy, wiosną, latem, jesienią i zimą. Ale i na to znaleziono sposób. Jest to prawdziwy "must have" wszystkich którzy kochają swoje zwierzaki.

Silikonowy kubek do mycia łap to hit, który utrzymuje się bardzo długo na szczycie gadżetów. Niedrogi, praktyczny i przede wszystkim skuteczny. Jego niewielkie rozmiary, podobne do przenośnego termosu możemy wziąć ze sobą praktycznie wszędzie. A jego przystępna cena zachęca, aby zakupić 2 czy 3 sztuki, aby mieć go w domu, w aucie, gdziekolwiek. Zaletami produktu jest głównie to, że nie musimy korzystać ze szmatek, dywaników do wycierania łap, nie musimy już nosić naszego pupila do wanny czy brodzika, co gorsza przynosić miski z wodą. Ten kubek umożliwia nam ekspresowe mycie łap psa lub kota, a przy tym jest niezwykle prosty w obsłudze, higieniczny i przede wszystkim chronimy mieszkanie i auto przed zabrudzeniami. Produkt jest niealergiczny, odporny i wytrzymały oraz bezpieczny w użyciu. Jaskrawe kolory przyciągają uwagę i wyglądają niezwykle efektownie. Warto przy zakupie zwrócić uwagę na rozmiar kubka. Dostępne rozmiary są od S do L. Wszystko zależy od tego jak duże zwierzę posiadamy. Duża łapa nie zmieści się do małego kubka, za to mała łapka nie domyje się w tym największym. Zazwyczaj producent przy pojemniku zaznacza jego średnicę oraz sugeruje dla jakich ras się nadaje.

Gadżet jest zbudowany z plastikowego pojemnika w którym jest wkładka silikonowa z gęsto ułożonymi, miękkimi włoskami. Aby umyć łapy, wystarczy nalać trochę wody do kubka i włożyć tam łapę zwierzęcia. Poobracać kubek w górę, w dół, pokręcić nim, aby łapy dobrze się wymyły. Po całym zabiegu po prostu wyjąć silikon i opłukać pod bieżącą wodą.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy, aby na pewno ten gadżet jest Wam potrzebny, my odpowiadamy, że po zakupie będzie się zastanawiać, dlaczego nie mieliście go wcześniej.

Sprawdź inne produkty do pielęgnacji psa.

pixel