Menu

Obcinaczki dla psa

( ilość produktów: 2 )

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór obcinaczek do pazurów dla psów, które zostały wykonane z wielką starannością o najdrobniejsze detale, z wysokiej jakości materiałów, trwałych i odpornych na uszkodzenia. Specjalnie przemyślany kształt i konstrukcja gwarantują bezpieczeństwo podczas obcinania pazurów, co jest najważniejszą zaletą w przypadku tego rodzaju akcesoriów. Wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi firmę Trixie czy Unizoo. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią już dziś i do złożenia zamówienia w naszym sklepie, korzystając przy tym z szybkiej dostawy i atrakcyjnych cen. A jeśli potrzebujesz inne akcesoria dla pielęgnacji psa.

Dlaczego należy regularnie skracać psie pazury?

Warto wiedzieć, że pazury naszych pupili rosną przez całe życie i niekiedy stają się dużym problemem. W wielu przypadkach zwierzaki samodzielnie je ścierają podczas spacerów, jednak zdarza się, że zbyt długie pazury będą wymagały odpowiedniej interwencji opiekuna, gdyż ich regularne skracanie to jeden z naszych obowiązków, gdy tylko wystąpi taka potrzeba. Jest to niezwykle ważna czynność, która ma wiele zalet. Przede wszystkim poprawia komfort życia pupila, a także niweluje ryzyko naderwania pazura, co zazwyczaj jest niezwykle bolesne i często wymaga wizyty u weterynarza, gdyż są to miejsca bardzo mocno ukrwione i niekiedy konieczne jest zatamowanie krwotoku i opatrzenie rany. Dodatkowo długie pazury mogą być przyczyną podrapanych podłóg, dywanów czy tapicerek meblowych, co wygląda nieestetycznie. Właśnie z tego względu warto interweniować, aby spacery i wszelkie aktywności Twojego pupila kojarzyły się wyłącznie z przyjemnością. Jednak należy pamiętać, że skracanie pazurów powinno odbywać się tylko i wyłącznie przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz z wielką ostrożnością.

Rodzaje obcinaczek do pazurów dla psa

W prezentowanej kategorii znajduje się wiele obcinaczek do pazurów dla psa, które cieszą się doskonałą opinią na rynku wśród współczesnych klientów. Wszystkie z nich doskonale spełniają swoje zadanie, głównie ze względu na wysokiej jakości ostrze, które znakomicie radzi sobie z niezwykle twardymi psimi pazurami. Akcesoria warto dobrać do wielkości pupila, aby były w pełni bezpieczne i komfortowe podczas użytkowania. Oferowane modele są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu każdy sobie poradzi z obcięciem pazurów, co pozwoli uniknąć stresowania zwierzaka podczas wizyty u weterynarza czy w psim salonie piękności. Obcinaczki do pazurów dla psów tną bardzo precyzyjnie, są poręczne i wygodnie leżą w dłoni. Do najpopularniejszych modeli należą wersje klasyczne wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, które sprawdzą się nie tylko dla czworonogów, ale także dla gryzoni i ptaków. Są wyposażone w antypoślizgowe uchwyty, co zwiększa bezpieczeństwo stosowania. Ponadto warto także zwrócić uwagę na wariant z wbudowanym światełkiem ledowym, które podświetla pazury, dzięki czemu można mieć pewność, że zostanie przycięty w odpowiednim miejscu.