Menu

Szczotka do usuwania sierści psów

( ilość produktów: 11 )

Posiadacze zwierząt wiedzą jakim utrapieniem jest wszechobecna sierść na podłogach, meblach, tapicerce auta, ubraniach. Jest to nieuniknione, jednak to nie znaczy, że nie można sobie z tym poradzić. Niezależnie czy mamy do czynienia z krótką czy długą sierścią, a nawet włosami szczotka do ubrań i mebli poradzi sobie z tym szybko i skutecznie.

Głównymi zaletami tego produktu jest banalność w obsłudze, ponieważ posługujemy się nią jak zwykłą szczotką do włosów. Szczotka do usuwania sierści psów nie potrzebuje żadnego zasilania czy baterii, rolek do wymiany, żadnych środków chemicznych do pryskania. Jest dwustronna, dlatego wyczyścimy nią więcej powierzchni. Pomimo prostoty w użyciu, rewelacyjnie sprawdza się do zbierania sierści nawet na najbardziej wymagających i delikatnych powierzchniach. Jest twarda, przez co nie wygina sie i nie odkształca, nie pęka i nie zużywa, jest wielokrotnego użytku. Nie musimy się również martwić, że zniszczymy sobie nią ubrania czy meble. Produkt ten jest wykonany z tysięcy mikro-włókien, które zachowują się jak palce człowieka, który zbiera sierść z kanapy i delikatnie łapie je samymi opuszkami. Na tym polega działanie szczotki do usuwania sierści psów.

Do szczotki mamy dołączony pojemnik jest to samooczyszczająca sie podstawa, do której wkładamy szczotkę do sierści psów pełną sierści, a wyjmujemy czysta i gotową do ponownego użycia. Jest to bardzo higieniczne, ponieważ nie musimy dotykać palcami tego co zbierzemy. Podstawa działa na podobnej zasadzie jak sama szczotka, dlatego te dwie rzeczy świetnie się uzupełniają. Ma bardzo przystępną cenę, dzięki czemu można zaopatrzyć się w dodatkową sztukę. Żywe, jasne kolory zachęcają do korzystania i są niezwykle efektowne. Często do dużej szczotki do usuwania sierści psów dołączana jest wersja podróżna, kompaktowa do torebki. Niekoniecznie muszą ją zakupić posiadacze zwierząt, ale również te osoby, które chcą zawsze wyglądać schludnie i czysto, ponieważ szczotka zbiera również małe kłaczki, włosy i inne typy zanieczyszczeń.

Jeśli jeszcze nie masz w swoim domu tego gadżetu, nie czekaj. Tysiące pozytywnych opinii o tym produkcie świadczy o jego rewelacyjności!

Sprawdź także szczotkę furminator dla psa. Mamy duży wybór produktów dla psa.

pixel