Menu

Kości dla psów

( ilość produktów: 15 )

Kości dla psa – popularny przysmak

Kość dla pupila to zdecydowanie najpopularniejszy i jeden z najstarszych przysmaków dla psa. Dziś występuje w wielu formach, a to ze względu na zróżnicowane potrzeby psów oraz chęć wzbogacenia oferty samego producenta liczącego na wyższą sprzedaż. Nie da się zaprzeczyć, że psy uwielbiają gryźć kości. Co na to wpływa? Z pewnością smak, ale również twardość tych produktów. Pieski cenią sobie podgryzanie i ćwiczenie mięśni wokół pyska. Warto więc zdecydować się na tego typu przekąskę i po pełnowartościowych posiłkach oferować psu ten przysmak.

Decydując się na zakup kości dla szczeniaka i dorosłego psa musisz zwrócić uwagę na fakt, że oferta sklepu Unizoo jest mocno zróżnicowana. Mamy propozycje tradycyjne oraz wędzone, nie brak produktów przygotowanych z mięsa różnego pochodzenia. Nie brakuje przysmaków z drobiu, mięsa wieprzowe i wołowego, wiązanych i prostych. Wszystko po to, aby czworonogi mogły każdego dnia cieszyć się przepysznymi, dużymi kośćmi dla psa, a ich właściciele wiedzieli, że ich pupile odżywiają się zdrowo.

Kości wołowe dla psów – czy warto?

Kości dla psa występują w różnej wersji. Tym razem chcemy jednak zapewnić, że nie brak w naszym sklepie produktów w wersji wołowej. To świetny wybór dla dużych psów (małe mogą mieć z nimi problemy). Kości te są stosunkowo twarde, dzięki czemu pies będzie je tylko podgryzał, nie zje ich w całości. To więc dobry wybór również dla czworonogów z nadwagą. Kości wołowe dla psa będą spełniać wiele funkcji, przede wszystkim zostaną przyjęte jako idealny gryzak dla psa, bo bardzo wytrzymały. Są także smaczne, idealnie zajmują psu czas, a także dbają o higienę jego zębów. Zachęcamy więc do wyboru kości wołowych, ale tylko właścicieli dużych psów. Dla małych jednak również znajdzie się coś w naszej ofercie!

Duży wybór kości wieprzowych dla psa

Kości wieprzowe dla psa są dosyć kontrowersyjnym wyborem. Tego typu mięso jest ciężkostrawne, co jednak nie zmienia faktu, że bardzo smakuje psom. Dlatego też zwierzakom, którym chce się umilić czas, wybiera się właśnie kości wieprzowe. Czworonogi uwielbiają te przysmaki, które są dosyć twarde i z reguły na tyle duże, że Twój pupil nie pokusi się o połknięcie jej w całości. Chcemy także zauważyć, że mogą występować z dodatkiem różnych ziół, dzięki czemu smakują jeszcze lepiej. Psy uwielbiają kości wieprzowe dla psów, nie ma co do tego wątpliwości. Jednak, jako odpowiedzialny właściciel swojego pupila musisz pamiętać, aby nie kupować mu ich zbyt często.

Kości dla psów w wersji tradycyjnej i wędzonej

Kości dla psa do gryzienia możesz kupić w wersji klasycznej i wędzonej. Czym się różnią? Może zacznijmy od podobieństw, a tych jest sporo. Przede wszystkim naturalne składniki i brak sztucznych barwników czy konserwantów. Kości te przystosowane są dla dorosłych psów wszystkich ras. Mogą przyjmować różną długość i formę, zawsze są jednak odpowiednio twarde. Obydwie są przygotowane z produktów pochodzenia zwierzęcego, różnica jednak istnieje w sposobie przygotowania. Produkty wędzone poddawane są oczywistym procesom wynikających nawet z nazwy samych kości. Dzięki temu zyskują nieocenione walory aromatyczne i smakowe (sprawdź karmy dla psa według smaku). Tak wyprodukowana kość byłaby chętniej wybierana przez zwierzę, właściciel jednak musi być czujny. Wersje klasyczne są nieco zdrowsze, pozbawione dymu wędzarniczego. Kości wędzone dla psa i wersje tradycyjne można znaleźć w naszym sklepie internetowym, zachęcamy do składania zamówień!

Kość wiązana czy klasyczna dla psów?

Kolejne kryterium wyboru opiera się na kształcie, ale jak się zaraz okaże, również na składzie samej kości. Na pierwszy ogień idą kości dla psów klasyczne, które mogliśmy już opisać w poprzednim akapicie. Ten produkt jest stworzony w stu procentach ze skóry wołowej. Jego prosty kształt może okazać się lepszym wyborem dla mniejszych psów o delikatnym podniebieniu i częściach pyska. Produkt wiązany będzie lepszą opcją dla starszych psów, jest twardszy i ma bez dwóch zdań ciekawsze kształty. Co ważne, oprócz skóry wołowej w składzie kości dla psa w wersji wiązanej znajduje się także barwnik. Należy jednak zauważyć, że są to znikome ilości, mające nieco umilić estetykę wykonania samej kości.

Noga zamiast kości dla psa? Przysmak od Alpha Spirit

Kości wieprzowe dla psa, wersje wołowe, wiązane, klasyczne i wędzone – jest tego naprawdę dużo. Twój pies spróbował już każdej? W takim razie warto postawić na coś zupełnie innego, a dokładniej nogę wieprzową z hiszpańskiej szynki serrano. Przygotowana przez markę Alpha Spirit przysmaki dla psa nie została uwędzona, a uległa procesom suszenia, co przełożyło się nie tylko na zachowanie walorów smakowych, ale przede wszystkim cennych właściwości zdrowotnych! Chcemy zauważyć, że w sklepie Unizoo nogi z hiszpańskiej szynki dostępne są w ośmiu rozmiarach! Co ważne, brak w nich sztucznych dodatków, barwników czy aromatów, nie ma także zbóż, soi czy polepszaczy smaku.