Menu

Maty do auta dla psów

( ilość produktów: 1 )

Prezentowane w tej kategorii maty na siedzenie samochodowe dla psa to doskonała propozycja dla każdego właściciela czworonoga, który często podróżuje ze swoim pupilem. Tego rodzaju akcesoria są bardzo praktyczne, dlatego zawsze warto mieć je na swoim wyposażeniu. Po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, dlatego można je przechowywać zarówno w bagażniku, jak i w domu. Spełniają wiele funkcji, gdyż zwiększają bezpieczeństwo pupila podczas transportu i jednocześnie chronią wnętrza auta przez zabrudzeniem. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami, które łączy wysoka jakość, stylowy design i atrakcyjna cena. 

Najwyższej jakości maty do auta dla psa – akcesoria niezbędne podczas podróży z pupilem

Wiele osób podróżuje z własnym pupilem samochodem. Często celem podróży jest wyjazd wakacyjny, weekendowa wycieczka poza miasto czy też spotkanie ze znajomymi. Wiele zwierząt lubi jeździć autem, dlatego ich właścicielem chętnie sięgają po sprawdzone rozwiązania, które stanowią doskonały wybór podczas podróży. Należą do nich prezentowane maty na siedzenie samochodowe dla psa, które doskonale sprawdzą się także podczas nieplanowanych przejazdów, np. do weterynarza. Tego rodzaju akcesoria wyróżnia staranne wykonane z wysokiej klasy materiałów, wytrzymałość oraz trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Maty są także łatwe w czyszczeniu i przydają się podczas przewozów małych, średnich i dużych ras psów (sprawdź karmy według wielkości psa). Dodatkowo tkaniny są w większości przypadków wodoodporne, dlatego też nie chłoną wody i nie są podatne na zawilgocenie.

Maty na siedzenie samochodowe dla psa – bezpieczny transport zwierzaków

Jazda samochodem ze zwierzakiem wymaga odpowiedniego zabezpieczenia pupila, aby chronić go na wypadek kolizji, gwałtownego hamowania czy pokonywania ostrych zakrętów. W tym celu znakomicie sprawdzą się maty do auta dla psów, które oferujemy w różnej postaci, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie idealny model dla siebie i swojego pupila. Wszystkie z nich są wyposażone w odpowiednie elementy pozwalające na szybki i wygodny montaż na fotelach. Ich zastosowanie chroni tapicerkę samochodową przed zabrudzeniami, błotem, piaskiem i brudem przenoszonym na zwierzęcych łapach, a także przed zrzucaną sierścią, która często jest trudna i uciążliwa w usunięciu. Maty na siedzenia samochodowe dla psów gwarantują wygodną podróż pupilowi i tworzą dla niego niewielką strefę zamkniętą ze względu na stawiane boki, które zwiększają bezpieczeństwo podczas dynamicznej jazdy czy nieprzewidzianych manewrów. Są wyposażone w krótką smycz wewnętrzną, która zapobiega przemieszczaniu się pupila podczas podróży we wnętrzu samochodu, a przewiewne boczne ścianki chronią przed przegrzaniem zwierzaka. Mają formę fotelików o atrakcyjnym wyglądzie i rozmiarze odpowiednim dla małych i średnich psów. Ponadto w ich przypadku istnieje możliwość regulacji wysokości, co pozwala pupilowi widzieć wszystko, co dzieje się za oknem podczas jazdy. Każdy model wyróżnia się także solidną konstrukcją z rury PCV, która gwarantuje stabilizację, do której wystarczy prawidłowy montaż maty.

Zachęcamy także sprawdzić transportery dla psów.