Menu

Klatki metalowe dla psów

( ilość produktów: 2 )

Dostępne w naszym sklepie klatki metalowe dla psów spełniają wiele zadań, dlatego warto się w nie zaopatrzyć, niezależnie od rasy naszego pupila. Tego rodzaju akcesoria stanowią znakomitą alternatywę dla klasycznych transporterów, a także są łatwe w obsłudze, komfortowe dla zwierząt, wytrzymałe oraz zapewniają dużą przestrzeń obserwacyjną czworonogom. Warto wybrać model dostosowany do wielkości pupila, aby zapewnić mu odpowiednią ilość miejsca do spędzania komfortowego czasu w klatce. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia i skorzystania z szybkiej dostawy na wskazany adres. W razie pojawienia się dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem zachęcamy do kontaktu z konsultantami, którzy chętnie pomogą i doradzą w wyborze zwierzęcych akcesoriów. Nasz sklep umożliwia dokonanie wygodnych zakupów online w atrakcyjnych cenach, bez konieczności wychodzenia z domu.

Najważniejsze zalety oferowanych klatek metalowych dla psów

Oferowane w prezentowanej kategorii klatki metalowe dla psów pochodzą z naszej produkcji i każda z nich została wykonana z najwyższej klasy materiałów, które są wytrzymałe, trwałe i odporne na uszkodzenia i korozję. Zaokrąglone narożniki minimalizują ryzyko zranienia się ostrym kantem, a mocna konstrukcja zapewnia stabilność, nawet w przypadku bardzo ruchliwych zwierząt. Mała średnica pręta pozostawia dużą widoczność dla pupila, co zmniejsza jego stres podczas spędzania czasu wewnątrz klatki dla psa. Zastosowane podwójne zamki gwarantują jeszcze większe bezpieczeństwo przed wydostaniem się pupila z wnętrza klatki. Rączka z twardego poliuretanu jest niezwykle mocna i wygodna w przenoszeniu, a na dużą praktyczność i funkcjonalność klatek ogromny wpływ ma możliwość ich złożenia, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca w przechowywaniu czy transporcie. Czarny kolor jest bardzo uniwersalny i znakomicie pasuje do każdego wnętrza. Wysuwana płyta podłogowa stanowi stabilną podstawę, a także jest łatwa w czyszczeniu. 

Warto także podkreślić fakt, że prezentowane klatki metalowe dla psów są bardzo łatwe w montażu i demontażu. Dodatkowym ich atutem jest duża uniwersalność, gdyż sprawdzą się zarówno w przypadku psów, jak i kotów oraz innych mniejszych zwierząt. Ponadto zastosowanie dwóch par drzwi, frontowych i bocznych, zwiększa komfort użytkowania klatki.

Jak przyzwyczaić psa do spędzania czasu w klatce?

Szczeniaki spędzające pierwsze dni w metalowej klatce dla psów dużo lepiej znoszą lęk separacyjny, a także szybciej uczą się higieny i mają swoje ulubione miejsce, w którym czują się bezpiecznie. Wedle wszystkich behawiorystów wprowadzenie do domu klatki to doskonałe rozwiązanie, jeśli tylko uda nam się pupila do niej przyzwyczaić i sprawić, aby dobrze mu się kojarzyła. Po jej zakupie warto psa oswoić z nowym akcesorium i zastosować do wnętrza ulubiony kocyk lub posłanie, dzięki czemu klatka stanie się przytulniejsza. Idealnie będzie, gdy pies na początku samodzielnie wejdzie do klatki i spędzi w niej tyle czasu, ile będzie chciał. Właśnie z tego względu niezwykle ważne jest, aby nie zamykać go w klatce na siłę. Ponadto każdy pobyt w jej wnętrzu należy nagradzać pysznym smakołykiem czy zabawą. Odpowiednio przeprowadzony proces przyzwyczajania psa do klatki sprawi, że stanie się ona dla niego bezpiecznym azylem i przestrzenią, w której będzie mieć pewność, że nic mu nie grozi.

Jaką klatkę metalową dla psa wybrać?

Oczywiście najważniejszą kwestią jest odpowiedni dobór klatki metalowej dla psa, podczas którego należy kierować się przede wszystkim wielkością. Wybrany model powinien być na tyle duży, aby pupil mógł swobodnie w nim stać, siedzieć i leżeć. Warto znaleźć wewnątrz miejsce na legowisko dla psów i rozłożenie mat do nauki czystości, co zwiększa praktyczność i możliwość zastosowania klatki również podczas nieobecności właściciela. Ponadto warto wiedzieć, że im większa klatka, tym lepsza inwestycja na przyszłość, gdyż każdy psiak rośnie, a możliwość złożenia oferowanych modeli gwarantuje komfort przechowywania, gdy nie będzie w danej chwili potrzebna.

W jakich sytuacjach można wykorzystać metalową klatkę dla psa?

Wielu właścicieli zwierząt zastanawia się, czy klatki metalowe dla psa to dobre rozwiązanie. Ze względu na dużą praktyczność i uniwersalność tego rodzaju akcesoriów można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim sprawdzą się przy szczeniakach, które nie są jeszcze nauczone czystości, dzięki czemu można mieć nad nimi większą kontrolę. Dodatkowo stanowią idealne rozwiązanie w przypadku agresywnych psów oraz są niezastąpionym elementem podróży. Pomimo, że na pierwszy rzut oka nie kojarzy się dobrze, gdy tylko w odpowiedni sposób przyzwyczaimy pupila do korzystania z klatki, szybko stanie się ona jego ulubionym miejscem. Dodatkowo prezentowane elementy pomagają ograniczyć przestrzeń dostępną dla psa w domu, dlatego warto przemyśleć ich zakup. 

Doskonałym przykładem przemawiającym o zasadności posiadania klatek jest fakt, iż np. w przypadku szczeniąt nie tylko zabezpieczą wnętrza domowe przed zabrudzeniem, ale także ochronią pupila przed zrobieniem sobie krzywdy. Małe psiaki często rozpiera energia, a także uwielbiają gryźć różne przedmioty, które nie zawsze są dla nich odpowiednie. Ograniczenie szaleństw w takiej sytuacji, szczególnie podczas nieobecności właściciela to znakomite rozwiązanie, które warto zastosować.

Transportery dla psów można znaleźć na stronie unizoo.pl.