Menu

Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów

Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów
Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów
Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów
Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów
Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów
Aquael WINTERHOT PRO 150W - Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów
552,03 zł
/ szt.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni
Szczegóły
Producent

Aquael WINTERHOT PRO 150W
Grzałka do Oczek Wodnych i Stawów

Energooszczędna grzałka przepływowa WINTERHOT PRO to pływająca grzałka do oczek wodnych, stawów ogrodowych i rybnych. Zapewnia punktowe ogrzewanie powierzchni wody w okresie zimowym, utrzymując sztuczny przerębel. Grzałka WINTERHOT PRO zapewnia wymianę gazową w oczku wodnym lub stawie i chroni jego mieszkańców przed uduszeniem.

Jak działa grzałka stawowa WINTERHOT PRO?

Przepływowa grzałka stawowa WINTERHOT PRO została wyposażona w inteligentny termostat, który monitoruje zmiany temperatury powietrza . Element grzejny grzałki AQUAEL WINTERHOT PRO został umieszczony w aluminiowej rurze przymocowanej do pływaka osłoniętego kloszem. W tej samej rurze, na samym dole, znajduje się niewielka pompka cyrkulacyjna, która zużywa zaledwie 4W na godzinę. Pompka ta powoduje stały ruch wody wokół grzałki. Gdy temperatura powietrza utrzymuje się powyżej minus 5°C w zupełności wystarcza to do zapewnienia powierzchni wody wolnej od lodu (dookoła urządzenia). Gdy temperatura powietrza spada poniżej minus 5°C, termostat uruchamia moduł grzewczy. Omywająca go woda wprawiana w ruch przez pompkę jest wtedy podgrzewana i tworzy wokół grzałki okazały przerębel, który zapewnia rybom i innym mieszkańcom stawu efektywną wymianę gazową.

Takie rozwiązanie sprawia, że grzałka grzałka stawowa WINTERHOT PRO jest uruchamiana tylko w określonych warunkach atmosferycznych i nie zużywa niepotrzebnie energii elektrycznej. Dzięki temu jest wyjątkowo oszczędna – grzałka stawowa WINTERHOT PRO pobiera nawet do 80% energii mniej, niż inne urządzenia tego typu. Jej pracę łatwo śledzić dzięki umieszczonym na górnej powierzchni urządzenia diodom, doskonale widocznym nawet z większej odległości. Dioda zielona świeci się cały czas gdy grzałka jest podłączona do prądu, natomiast czerwona zapala się w trakcie pracy grzałki.

Kiedy sprawdza się grzałka WINTERHOT PRO?

WINTERHOT PRO nadaje się do praktycznie każdego oczka wodnego oraz stawu rybnego. Nawet w czasie wyjątkowo mroźnej zimy – do minus 30°C, grzałka grzałka stawowa WINTERHOT PRO zapewnia swobodną wymianę gazową w zbiorniku i chroni jego mieszkańców przed uduszeniem, co pozwala im dotrwać do wiosny w doskonałej kondycji i zdrowiu.

  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Zewnętrzna. grupa materiałowa: OCZKO GRZAŁKI
  • ODPORNA NA STlUCZENIE: TAK
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK
  • Kategoria: Akcesoria do pomp z oczka wodnego
  • Wydajność [l/h]: 400
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dokładność: 1 CELSIUS
  • Cechy Dodatkowe: Oszczędza do 80% energii w porównaniu w urządzeniami tego typu, zapewnia odpowiednie dotlenienie wody, zapobiega przechłodzeniu i całkowitemu zamarzaniu oczek wodnych i stawów rybnych
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

INSPIRACJE

Prawidłowo zaprojektowane akwarium
Akwarium łatwo wpasuje się we wnętrze każdego mieszkania, a ponadto doskonale oczyści i nawilży powietrze w mieszkaniu. Ryby są bardzo bezpretensjonalne, co jest zdecydowanie główną zaletą akwarium
Zobacz więcej