Menu

Karma dla dorosłego psa

( ilość produktów: 1036 )

Twój piękny szczeniak zamienił się w dorosłego psa? Wspaniale, w takim razie musisz teraz zastanowić się nad tym, jaką karmę dla niego zamówić. Potrzeby szczeniaków i dorosłych psów są zupełnie inne, dlatego obowiązkiem każdego właściciela jest wybór pokarmu, który zagwarantuje pupilowi dostęp do wszystkich potrzebnych składników odżywczych (w przypadku dorosłego psa jest ich około 40!). To bardzo istotne, ponieważ tylko odpowiednia podaż białka, tłuszczów, olejów, witamin, węglowodanów i składników mineralnych sprawi, że psiak będzie mógł przez całe swoje życie być w naprawdę dobrej kondycji fizycznej.

Czym powinna się wyróżniać karma dla dorosłych psów?

Jedną z najważniejszych kwestii, nad którą zastanawiają się właściciele czworonogów, jest to, czy podawać pupilowi suchą, czy może mokrą karmę. Tak naprawdę wszystko zależy od upodobań Twojego psa. Pamiętaj jednak o tym, że podając karmę suchą, powinno być jej około 3 razy mniej niż karmy mokrej. Dobrym rozwiązaniem będzie na pewno urozmaicanie diety pupila — jednego dnia możesz podawać mu karmę suchą dla psa, kolejnego mokrą, ewentualnie możesz też je mieszać. W karmie Twojego dorosłego czworonoga powinny znaleźć się przede wszystkim takie składniki, które są odpowiednie również dla ludzi! Mowa tutaj, chociażby o mięsie i rybach — najlepiej, aby to one były głównym komponentem gotowych karm dla zwierząt. Oprócz tego zwróć uwagę na obecność jaj, zdrowych olejów, a także warzyw i owoców. Oleje stanowią doskonałe uzupełnienie psiej diety, a warzywa i owoce są z kolei bogatym źródłem wielu ważnych składników odżywczych. Fantastycznym uzupełnieniem karmy dla dorosłego psa są również inne surowce pochodzenia roślinnego, takie jak zioła i wodorosty. Unikaj kupowania karmy, w której znajdują się sztuczne konserwanty, barwniki i aromaty, a ponadto ciężkostrawne pszenica i inne zboża.

Idealne karmy dla dorosłych psów w Unizoo.pl

Dla swojego ukochanego pupila znajdziesz w naszym sklepie szeroki wybór dobrze zbilansowanej i atrakcyjnej cenowo karmy. Wśród marek oferujących pokarm suchy wyróżniają się producenci, tacy jak: Raw Paleo, Primal Spirit, John Dog, Pedigree, Wiejska Zagroda, Frolic, Crave, Chappi czy Alpha Sprit. Oprócz tego koniecznie zwróć uwagę na mokrą karmę od Happy Snacky oraz Cesar. Duża różnorodność smaków karmy dla psów i składników sprawia, że na pewno z łatwością dopasujesz pokarm do oczekiwań Twojego przyjaciela.

W Unizoo.pl oferujemy przede wszystkim pożywienie dla zwierząt, ale i przeróżne akcesoria, zabawki, legowiska, czy środki pielęgnacyjne. Ofertę kierujemy zarówno do właścicieli psów, jak i kotów oraz do osób, które zajmują się hodowaniem rybek, gryzoni i królików.