Menu

Jedzenie dla psa

Składniki odżywcze są najważniejsze

W ostatnich dziesięcioleciach zmienił się stosunek ludzi do jedzenia. Dzięki podnoszeniu standardów życia i badaniom naukowym zaczęliśmy postrzegać żywność nie tylko jako źródło przyjemności i sytości, ale także jako podstawowy element zdrowia. To samo dotyczy jedzenia dla psa, ponieważ uważamy pupili za członków rodziny.

Aby zwierzęta domowe mogły żyć długo i zdrowo, muszą spożywać odpowiednią i zbilansowaną dietę. Jednak właściciel psa czasami nie może być pewien, że gotowane według przepisu domowe jedzenie dla psa lub zakupiona karma dla psa jest najlepszym jedzeniem i spełnia wszystkie potrzeby czworonożnego pupila. Jeśli nie masz pewności, czy Twojemu psu brakuje niezbędnych składników odżywczych — jesteś we właściwym miejscu!

Jedzenie dla psa: pytaj specjalistów

Czym jest pożywne mokre jedzenie dla psa? Czy warto ufać przepisom na dobre jedzenie dla psa z internetu? Jakie są składniki zdrowego jedzenia dla psa? Na naszej stronie Unizoo.pl znajdziesz szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tym tematem oraz uzyskasz niezbędną poradę ekspercką. Nie zwlekaj, zadbaj o zdrowie swojego psa już teraz. Również w naszym katalogu znajdziesz różnego rodzaju karmy, miski dla psa spowalniające jedzenie oraz wiele innych produktów, które pomogą poprawić żywienie Twojego pupila. Oto kilka interesujących artykułów związanych z tym tematem, które możesz przeczytać na naszej stronie:

  • Jak wprowadzić owoce do diety Twojego zwierzaka?
  • Niezbędne witaminy dla kotów i psów
  • Dieta dla psów i kotów z nadwagą
  • Dlaczego apetyt się pogarsza?
  • Główne powody, dla których pies przybrał na wadze
  • Przysmaki dla psów.
Jakie warzywa dla psa są najzdrowsze?
Włączenie warzyw do posiłku psa to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać posiadacze zarówno małych, jak i dużych pupili. Jednak tak samo, jak w przypadku innych produktów będących elementem dokarmiania pieska, nie powinny zakłócać normalnego odżywiania, a jedynie być uzupełnieniem pełnowartościowej diety.
Czytaj więcej
Top-10 najlepszych smakołyków dla psów w ofercie Unizoo
Każdy właściciel stara się znaleźć najlepszy sposób, aby okazać pupilom swoją troskę i miłość. Jednym ze sprawdzonych sposobów na to, aby to zrobić, jest kupienie ulubionych smakołyków Twojemu zwierzakowi. Co więcej, słodycze przydadzą się również podczas wychowywania i szkolenia zwierząt.
Czytaj więcej
Jak pobudzić apetyt u psa: najlepsze porady
Wielu właścicieli postrzega doskonały apetyt psa jako sygnał, że zwierzę jest zdrowe i aktywne. Jednocześnie jego zmniejszenie lub całkowite odmawianie jedzenia może powodować wiele przeżyć. W jakich przypadkach te przeżycia są uzasadnione, a kiedy chodzi o anomalie behawioralne, należy sprawdzić szczególnie precyzyjnie...
Czytaj więcej
Nadwaga u psa – nie lekceważ objawów  choroby
Warto zrozumieć, że nadwaga to problem nie tylko ludzi. Dziś jest to poważna choroba, która pojawia się u psów coraz częściej. Często sam właściciel troszczy się o swojego zwierzaka, aby nigdy nie był głodny, ale w rezultacie sam nie zauważa, że znacznie go przekarmia.
Czytaj więcej
Karmy dla zwierząt w każdym wieku
Z roku na rok na półkach sklepów zoologicznych i półkach supermarketów pojawia się coraz więcej odmian karm dla zwierząt. Konkurując ze sobą, producenci artykułów zoologicznych starają się przyciągnąć uwagę jak największego grona osób. Jednocześnie obiecują, że spełnią wszystkie preferencje konsumentów.
Czytaj więcej
pixel